Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Do světa bydlení přicházejí stále nové a nové trendy. Možnosti kombinací a využití stále rostou, a to nejen u obkladů a dlažeb. Proto jsme se rozhodli vytvořit prostor, kde vás budeme o těchto novinkách informovat a zároveň vás inspirovat. Spojení s architekty a Keramikou Soukup tak bylo jasnou volbou, protože jsou to právě oni, kdo je mezi nejnovějšími trendy jako ryba ve vodě.

Keramika Soukup pravidelně navštěvuje světové veletrhy zaměřené na obklady a dlažby, jako například Cersaie v italské Bologni, Cevisama ve Španělsku nebo největší výstavu nábytku Salone del Mobile v Miláně. 

Na Bydleme Stylově vás zveme do vybraných interiérů, kde můžete vidět obklady a dlažby „v akci“, jak celý prostor vkusně dokreslují. Věříme, že díky této inspiraci své představy naplníte snadněji.

Vaše přání nemusí zůstat jen přáním. U každého interiéru, který vám na Bydleme Stylově představujeme, máte možnost zadat nezávaznou poptávku a vytvořit si obrázek, kolik by realizace stála u vás. Naším cílem je poskytovat dokonalý servis při výběru i nákupu a rádi vám na cestě ke splnění snu pomůžeme.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.