Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Do světa bydlení přicházejí stále nové a nové trendy. Možnosti kombinací a využití stále rostou, a to nejen u obkladů a dlažeb. Proto jsme se rozhodli vytvořit prostor, kde vás budeme o těchto novinkách informovat a zároveň vás inspirovat. Spojení s architekty a Keramikou Soukup tak bylo jasnou volbou, protože jsou to právě oni, kdo je mezi nejnovějšími trendy jako ryba ve vodě.

Keramika Soukup pravidelně navštěvuje světové veletrhy zaměřené na obklady a dlažby, jako například Cersaie v italské Bologni, Cevisama ve Španělsku nebo největší výstavu nábytku Salone del Mobile v Miláně. 

Na Bydleme Stylově vás zveme do vybraných interiérů, kde můžete vidět obklady a dlažby „v akci“, jak celý prostor vkusně dokreslují. Věříme, že díky této inspiraci své představy naplníte snadněji.

Vaše přání nemusí zůstat jen přáním. U každého interiéru, který vám na Bydleme Stylově představujeme, máte možnost zadat nezávaznou poptávku a vytvořit si obrázek, kolik by realizace stála u vás. Naším cílem je poskytovat dokonalý servis při výběru i nákupu a rádi vám na cestě ke splnění snu pomůžeme.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Tímto dávám společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., se sídlem Plzeň - Křimice, Chebská 2, PSČ 32202, IČ: 263 56 872, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl B, vložka 1045 (dále jen „správce“) souhlas ke zpracování mých výše uvedených osobních údajů, tedy mého jména a příjmení, mého bydliště a mé adresy elektronické pošty (dále jen „osobní údaje“). Souhlas ke zpracování osobních údajů je dáván za účelem zasílání informací a za účelem zasílání obchodních sdělení mojí osobě.

Z mé strany se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů. Osobní údaje mohou být správcem zpracovávány po dobu neurčitou, a to v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem. Zpracováním osobních údajů může správce pověřit další osobu – zpracovatele.

Prohlašuji, že jsem byl(a) poučen(a) o mém právu na přístup k osobním údajům. Prohlašuji, že jsem byl(a) poučen(a) o tom, že pokud bych se domníval(a), že zpracování osobních údajů je prováděno v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požádat správce o vysvětlení a dále mohu požadovat, aby takto vzniklý stav byl odstraněn.