Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Jste šťastnými vlastníky velké koupelny, ale nevíte si s ní rady, protože působí chladným, neútulným dojmem? Nevadí, přinášíme vám tipy, jak ji správně zařídit tak, abyste se v ní cítili dobře.

Zapojte barvy

Když je prostor celý v jedné barvě, vypadá větší. My ale barvy použijeme k dosažení opačného efektu. Není lepší místo v bytě, kde se s nimi vyřádit, než v koupelně. Rozmanité barevné obklady lze doplnit aktuálně velmi moderním stylem patchwork, kdy kombinujete různé druhy kachliček, nebo si můžete rovnou vybrat už rovnou ty s patchworkovým designem.

Světlá sanita se bude krásně doplňovat s veselým textilem a doplňky. Správně rozložené koupelnové předložky opticky zmenší příliš velkou podlahu. Asi nejoblíbenější barvou v koupelnách je modrá, protože evokuje vodu a moře. Obecně volte takové barvy, které ve vás vzbuzují pocity osvěžení a čistoty. Pokud jste se rozhodli, že vaše koupelna bude netradiční a výrazná, zlatá nebo metalická bude to pravé ořechové. Tento výrazný styl je pro větší prostory ideální.

Využijte místa na úložné prostory

Malé koupelny se potýkají s nedostatkem úložného prostoru. Vy se můžete radovat, tohle není váš problém! Díky metrům navíc můžete zbylý prostor využít pro různé skříňky, poličky, věšáky a další pomůcky pro lepší organizaci a tudíž i lepší orientaci při každodenní očistě. Koupelna bude díky nábytku a doplňkům působit plnějším a útulnějším dojmem. Pokud vám pořád zbyl prostor navíc, zaplňte ho křeslem na odpočinek, na kterém si můžete číst s pleťovou maskou, lakovat nehty nebo provést další zkrášlující úkony.

Hrajte si světlem

Správné světlo je jednoduchý nástroj, jak měnit atmosféru místnosti. Spíše než jedno ostré centrální světlo volte několik menších, rozmístěných do různých koutů koupelny. Samozřejmě také vybírejte intenzitu osvětlení podle činnosti, na kterou ho potřebujete. K umyvadlu použijte ostřejší, k vaně zase stačí tlumené, které navodí tu správnou atmosféru na relaxaci.

Autor: Mariana Grušová


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.