Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Každý se na sebe potřebuje podívat, ať už rád, či nerad. Mnoho času trávíme u zrcadla v koupelně, u velkého zrcadla tam, kde se oblékáme, a alespoň letmým pohledem kontrolujeme vzhled v předsíni před odchodem z domova. Jaká zrcadla si vybrat?

Zrcadlo patří k základnímu vybavení každé koupelny, a nejen jedno. Výhodou je tzv. centrální zrcadlo a k němu menší doplňková. Tím jsou míněna malá zrcadla na otočném rameni, nejlépe i zvětšovací. Dokonce s LED diodou je zrcátko ze série Outline. Centrální zrcadlo může být vyrobeno na míru a vlepeno mezi keramické obklady a zabírat třeba velkou část stěny nad umyvadlem, či nad dvěma umyvadly, takže se ráno může pohodlně upravovat i více osob najednou.

Samozřejmě může být zrcadlo tradičně i součástí koupelnového nábytku, některé „kousky“ jsou s menším zrcadlem na líčení pro ženy, holení pro muže a na česání, a zároveň s velkým zrcadlem, v němž se odráží celá postava. Jsou k dostání se zabudovaným osvětlením LED diodami, série Gemini, s odkládací plochou nebo poličkami.

Není nad kvalitu

Pokud nechcete mít zrcadly přeplněný celý byt, nebo máte malý prostor, skvěle poslouží i zrcadlové dveře místnosti či zrcadlové dveře sprchových koutů. Zrcadlo na sprchovém koutu je nejen velice praktické, ale vhodné je i pro optické zvětšení prostoru v koupelně a např. pro zachování intimní zóny – kdy do sprchového koutu přes zrcadlovou plochu vidět není, ale zevnitř ven ano. V tomto provedení již nyní vyrábí celá řada předních značek: např.: HÜPPE, SANSWISS, KERMI, ROLTECHNIK.
Pro použití v koupelnách jsou vyráběna speciální zrcadla, která se nezamlžují a jsou velmi odolná změnám teplot a vlhkosti, nevytváří se na nich plíseň, jsou bez kovových komponentů, aby nepodléhaly korozi. Do koupelny se určitě nehodí zrcadla v neošetřených dřevěných rámech, které by zvlhly, zrcadlo poškodily a na povrchu by se mohla objevit hniloba a plíseň.

Módní trendy

I zrcadla podléhají módním trendům a vylepšením díky technologickým novinkám. Některé povrchy zrcadel jsou zdobené pomocí pískování, které tak vytvoří zajímavé motivy a vzory. Při výběru respektujete styl vaší koupelny, praktické požadavky a třeba i potřebu optického zvětšení místnosti.

Autor: Eva Pavlatová


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.