Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Mnozí si jistě vzpomenete, jak se za dob nepříliš vzdálených bazény a jejich okolí vyznačovaly bílými nebo modrými kachlíky a jiná možnost ani neexistovala. V současnosti je k dispozici nepřeberná nabídka mnohem lákavějších obkladů a dlažeb, které vyhoví nárokům každého klienta.

 

Bohatý bazénový program nabízí například italská keramička CasalgrandeNení nutné se bránit ani použití tradiční mozaiky, neboť její možnosti jsou ohromné. Nabízí se v různých velikostech, různých tvarech a barevných kombinacích, které ozvláštní třeba hrany bazénu, pevné schůdky, lavičky nebo jiné prvky v jeho okolí. Použitelná je také pro sprchu a zídku okolo ní, která zabrání zvědavým pohledům okolí.

Estetické požadavky

Moderní materiály prezentují různé dekory, vzory, barevná provedení a formáty. Luxusní styl dodají například moderní velkoformátové dlaždice. Chcete-li tradičnější styl, či ráz více sladěný s okolní přírodou, můžete si pořídit dlažbu s imitací materiálů přírodních.

Mokrá zóna

Dlažba vhodná na plochy okolo bazénů a sprch musí být bezpečná, především s protiskluzovou úpravou, aby se zabránilo uklouznutí a úrazu, a také by měla být příjemná pro bosou chůzi. Podstatné je, že oproti tradičním dřevěným obkladům si nemůžete o keramickou dlažbu zadřít třísku. Vhodná dlažba má minimální nasákavost a je odolná proti vlhkosti a vůči chemikáliím nutně spojeným s úpravou vody v bazénu. Tyto dlaždice kolem bazénů jsou snadno čistitelné proudem vody z hadice či vysokotlakého čističe.
Za předpokladu, že okolí bazénu nebude zastřešeno, jsou nabízené podlahové krytiny odolné proti mrazu, ale i vysokým letním teplotám, a samozřejmě i proti tlaku a nárazu.
Kvalitní dlažbu s těmito vlastnostmi lze použít i na obložení jezírek nebo jako chodníčky po zahradě.

Autor: Eva Pavlatová


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.