Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Rezidence, vila, rodinný dům či komerční budova mají jedno společné – fasádu. Jakou zvolit? A jaký vytvořit plot okolo celého objektu a jeho přilehlých prostor? První, co kolemjdoucí uvidí a co na něj udělá celkový dojem, je fasáda domu a jeho oplocení. Jde o nepřehlédnutelnou vizitku majitele, která o něm mnohé napovídá, minimálně to, jaký má vkus a jaký prezentuje styl.

 

Bezpečí a ochrana

V dnešní době se nabízí ohromný výběr venkovních obkladů jak pro fasádu domu, tak garáže a přilehlé budovy, či pouze pro sokly. Jejich největší předností je vysoká odolnost proti extrémním povětrnostním podmínkám, takže jsou použitelné i ve vysoké nadmořské výšce, kde mohou být v zimě vystaveny velkému mrazu. Po mnoho let budou plnit i ochrannou funkci, odolávat kyselým dešťům, a přesto si uchovají stálou barevnost. Na vnější obklady prší, sněží, bičuje je vítr a tato zátěž není nikdy poznat.

Buďte originální

Jakmile zvolíte fasádu, měl by se od jejího vzhledu odvíjet i vzhled plotu. Nejedná se pouze o prvek, který zaručuje bezpečí a ochranu soukromí, ale plot je prvním vizuálním kontaktem pro návštěvu. Stejně jako vnější část oplocení by se neměla zanedbávat ani vnitřní, kterou nemůže host minout při odchodu, při pobytu na zahradě a vy na ni budete mnoho let hledět z okna. Nezapomínejte na detail - obložení sloupů, nebo zídky u stání pro auta. Jednotný styl působí luxusním a elegantním dojmem (např. výrobce STRÖHER, řada Keraprotect). Efektně působí například obklady ve stylu lámané skály značky Wildstone, série Ancona.
Kromě kvality a funkčnosti kladou výrobci obkladů důraz na desing. Trendem posledních let sice bývá imitace kamene, cihly či dřeva, ale uniformity jsme si užili dost, takže se nebojte experimentovat. Nechte se inspirovat třeba i střešní krytinou. Naprosto odlišné, leč harmonicky skloubené by mohlo být obložení vchodu do domu, či okolo branky v plotě například v lámané skály značky Wildstone, série Ancona.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.