Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Jistě znáte ten pocit. Po sychravém dnu stále více o slovo hlásící se zimy si chcete v teple domova vychutnat relaxační koupel. Jenže co dělat, když ve vaší koupelně zbývá místo na sprchový kout místo tolik vytoužené vany? Nevěšte hlavu, i v něm se můžete cítit zcela výjimečně. Zde je pět příkladů koupelen, ve kterých hraje prim luxusní sprchový kout.

1) HÜPPE Aura Elegance

Jednoduché a designově čisté provedení sprchového koutu jako by se dávalo za vzor všem zbylým výrobkům stejné kategorie. Pokud existuje nějaký vzor pro sprchový kout, pak je to právě HÜPPE Aura Elegance. Jednou z obrovských výhod jsou možnosti jeho přizpůsobení téměř každému interiéru.

2) HÜPPE Enjoy Victorian

Nekompromisní design se špetkou extravagance. Takový je sprchový kout HÜPPE Enjoy Victorian, který se stane skvěle ladícím doplňkem výrazné i decentní koupelny. Z celé řady variant si jistě vyberete tu nejvhodnější právě pro vaši koupelnu.

3) HÜPPE Studio Victorian

Sprchový kout pro členy královské rodiny. Pokud by na zámcích a sídlech panovníků byly koupelny se sprchovými kouty, dozajista by vypadaly přesně takhle. HÜPPE Studio Victorian v sobě spojuje atraktivní klasický viktoriánský design s nejvyšší hodnotou a nekompromisní funkčností.

4) HÜPPE Design Victorian

‚Buď lesk, nebo vůbec nic‘, tak zní heslo pro řadu HÜPPE Design victorian. Ačkoli tato řada nabízí velké množství variací celého sprchového koutu, my pro vás vybíráme neobvyklou variantu, kdy je sprchový kout vestavěn mezi stěny samotné koupelny.

5) Masážní sprchový box GLASS 120

Jedna moderní vymoženost na závěr. Sprchový box Sanjet GLASS 120 v sobě skrývá netušenou techniku. Můžete si v něm vychutnat stropní sprchu imitující amazonský déšť nebo parní lázeň, za zvukového doprovodu integrovaného rádia či přehrávače CD. Jako perličku nabízí sprchový box i příjem telefonních hovorů. Takže výmluva, že jste byli ve sprše, už neobstojí.


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.