Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Mramor je exkluzivním materiálem, který pozvedne každý interiér na naprosto výjimečnou úroveň. Například procházet se po mramorové podlaze může na někoho působit doslova pohádkově. Ze zámků a hradů zamiřme ale zpět do vašich domovů. Právě tam si nyní můžete pořídit dlažbu, která zcela věrně imituje právě mramorovou podlahu.

Nechte se inspirovat našim výběrem šesti na pohled fantastických dlažeb s mramorovým dekorem, které lze zároveň použít také jako obklad stěn a umocnit tím dojem z celého interiéru.

Dlažba Ultra Marmi


Začínáme pěkně zostra. Série Ultra Marmi patří k absolutní světové špičce v oboru imitace mramoru. Kromě dlažby ji můžete využít i jako působivý obklad. 

Dlažba Grande


Věhlasný výrobce keramiky Marazzi přichází s fascinující velkoformátovou kolekcí Grande, která je k dispozici jak ve světlé, tak ve tmavé variantě. S oběma odstíny skvěle ladí zlaté žilkování.

Dlažba Montclair


Jemný mramorový dekor série Montclair působí decentně a na větší obložené ploše i díky formátu až 120x120 cm geniálně jednolitě.

Dlažba Marmoker


Série Marmoker z italské provenience naopak sází především v tmavé variantě na sytou probarvenost a výrazné žilkování. V kombinaci s bílými zařizovacími předměty působí úchvatně.

Dlažba Allmarble


Tak trochu jinou imitaci mramoru nabízí série Allmarble. Tmavá varianta nabízí zcela jiné pojetí mramorového dekoru.

Dlažba Museum


Na závěr si představíme dlažbu ze série Museum, která nabízí pět různých barevných odstínů imitace mramoru a je zároveň cenově nejdostupnější.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.