Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Říkáte si, že černá v kombinaci s bílou je jednotvárná nuda? Popusťte uzdu fantazii a otevřete svou mysl novým přístupům. Černobílá koupelna může být kontrastní i laděná do jemných tonů obou barev. Jednolité barvy dodají prostoru na eleganci, jiné řešení může koupelně vdechnout například punc extravagance. Prohlédněte si šest koupelen, kterými se můžete inspirovat.

Koupelna Modus Element

Velké plochy lze rozbít jak jednoduchou dekorací, jaká je vidět například v okolí nástěnného zrcadla, tak vtipnými šestiúhelníky ve sprchovém koutu. Série Element chorvatského výrobce Modus dává prostor kreativitě.

Koupelna Casalgrande Marmoker

Světový italský design výrobce Casalgrande se ztělesnil v sérii Marmoker. Černá a bílá imitace mramoru k sobě ladí díky žíhání v kontrastních barvách. Takto zařízenou koupelnu lze doplnit mozaikou s převažujícími tmavými prvky, které krásně spojí světlé i tmavé obklady a dlažby.

Koupelna Vidrepur Titanium

Na první pohled se může zdát, že na obrázku je obyčejná černobílá koupelna. Při bližším zkoumání ale zjistíte, že dvojice mozaik Titanium a Moon vytvoří především při vhodném nasvícení úžasnou podívanou.

Koupelna Kanjiža Orion

Moderní vzhled koupelny spojuje bílou barvu s nepříliš sytě černými obklady a dlažbami. Srbský výrobce Kanjiža v sérii Orion  nabízí také decentní dekorace a listely v odstínech černé a šedé.

Koupelna KAI Group Linea

Je jen na vás, zda ve vaší koupelně bude hrát dekor tak významnou roli, jako je tomu na fotografii, nebo jej necháte odněkud jen decentně vykukovat. Obklady a dlažby bulharského výrobce KAI Group ze série Linea jsou mimo jiné oblíbené pro svou variabilitu.

Koupelna Rako Sandstone Plus

Zástupce domácího výrobce Rako nabízí unikátní kombinaci bílé, šedé, antracitově černé, béžové a hnědé. Díky formátům 30x60 cm a 60x60 cm se bude série Sandstone Plus skvěle vynikat v každé koupelně.


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.