Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Keramika dnes dokáže napodobovat skutečně cokoliv, proto se také čím dál častěji uplatňuje i v místnostech, kde by to nikoho dříve nenapadlo. Co se vám může hodit?

Řešíte, jakou dlažbu do obýváku? Nedivíme se. Nabídka je natolik široká, že se těžko vybírá nejkrásnější dekor, který bude zdobit hlavní obytnou místnost. Usnadníme vám to naším předvýběrem.

1. Dlažba s odlesky

Metalické odlesky jsou velice působivé a současně velmi decentní. Podlaha pak připomíná třeba i zkorodovaný kov. Vybírejte si z odstínů příjemně rezavé, šedé nebo černé barvy. Navíc tato dlažba lze použít i jako obklady, čímž místnost získá opravdu netradiční nádech.
Náš tip: série Metal.

2. Nejoblíbenější kámen

Mramor patří k nejčastěji napodobovaným druhům kamene. Důvodů je hned několik. Keramická dlažba se na rozdíl od přírodního kamene bezproblémově udržuje v čistotě. I když vylijete na zem víno nebo vám ukápne šťáva z kompotu, nic se nestane. Velkou roli hraje také cena, keramika stojí výrazně méně než mramor a efekt je dokonalý i tak. S velkoformátem navíc podpříte luxusní vzhled vašeho obývacího pokoje.
Náš tip: velkoformátové dlažby značky Ariostea.

3. Místo tapet

Dokážete si představit, že byste doma šlapali po papíru? Vidíte, a přesto je to možné díky dlažbě, jež napodobuje různé tapetové dekory. Krásně je zkombinujete na podlahu i na stěny, fantazii se meze nekladou. Nezapomeňte, že dlažby můžete používat rovněž místo obkladů, ovšem opačně to nelze.
Náš tip: kolekce Papier.

4. Nové verze cihel

Cihlovou dlažbu cotto dodnes vídáme v historických budovách, ale stejně dobře ji můžete mít také doma, protože i ji dokáže moderní keramika napodobit. Současně nabízí dnes tolik žádaný záměrně postaršený povrch, jenž má navodit dojem, jako kdyby se po podlaze šlapalo už léta.
Náš tip: dlažba Terre

5. Moderní šedá

Patří k nejoblíbenějším barvám současnosti, a nenechte se oklamat, ani šedá není jen jedna. Pokud hledáte dlažbu do obývacího pokoje a současně byste chtěli změnit podlahu na navazující terase, volte mrazuvzdorné výrobky. Právě ty se dají použít ven i domů, a tak sjednotí exteriér s interiérem, velmi nevtíravou formou.
Náš tip: série Balvano

6. Nadčasové dřevo

Bez ohledu na trendy platí, že dřevo a jeho nápodoby jsou interiérovou stálicí. U dlažby, která vypadá jako přírodní materiál, zaujme kolísání barevných odstínů, takže vždy budete mít na podlaze originál.
Náš tip: série Treverkever

7. Retro design

Zhlédli jste se v retro stylu? Tvary a dekory evokující mládí našich prarodičů a rodičů se stále líbí. Nezřídka se spojují s patchworkovým efektem, patinou a grafickými motivy.

Náš tip: série Job (počítejte s náhodným mixem dekorů)

Autor: Marcela Škardová


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.