Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Patříte k těm, kteří by si rádi dopřáli koupelnu obloženou dřevem i s dřevěnou podlahou, ale bojíte se nákladné údržby a jejího poškození? Nic není ztraceno.

Výrobci dlažeb a obkladů dokáží zázraky a jejich výrobky jsou od skutečného dřeva takřka k nerozeznání. Povrchová úprava dokonale napodobí tradiční dřevěné výroby z dubu, smrku, mandlovníku, břízy, vrby, ořechu, kaštanu či třešně. Moderní technologie umožní znázornit i letokruhy a suky včetně barevných přechodů.

Výhody imitace dřeva

Moderní a mimořádně praktická dlažba s imitací dřeva se snadno udržuje, oproti přírodním dřevěným podlahám má mnohem větší trvanlivost a je odolnější proti oděru a jinému mechanickému poškození. Díky lepší tepelné vodivosti je použitelná i pro podlahové vytápění, a hlavně „nepracuje“ jako dřevo, což znamená, že nevysychá, nepraská, nevlhne a nepotřebuje pravidelný nátěr. Oproti dřevěným obkladům jsou keramické levnější a samozřejmě nehořlavé.

Pocit tepla

Doménou koupelnových obkladů tvoří imitace dřeva v obkladech různých velikostí, odstínů a povrchů. Takový interiér navodí pocit tepla a koupelna se stává neobyčejně útulnou. Dlažba i obklady výrobce Aparici - Sylan jsou sladěny do jednoho tónu, jednoho druhu dřeva a člověk si v takové místi připadá velice komfortně.
Instalace protiskluzové dlažby je velice jednoduchá a bohatý výběr nabízí také firma Marazzi a řady Treverkhome, Treverkever, Treverkage nebo ABK a její řady Dolphin, Soleras, které jsou vhodné i do dalších místností.

Jako ve srubu

Moderní designové podlahy a obklady stěn nové generace jsou vhodné do všech místností vašeho domova. Pokud chcete, aby vaše podlaha připomínala klasické dřevěné palubky, latě, masivní prkna nebo parkety, můžete využít výrobků značky STN a její řady Tarima. Iluze dřeva je dokonalá - včetně kresby, povrchových nerovností, textury a struktury. Řada Treverkage italské firmy Marazzi zaručuje díky nejnovější výrobní technologii neopakovatelnost jednotlivých kreseb a každá dlaždice je tedy originál.

Autor: Eva Pavlatová

 


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.