Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Co je pro všechny předsíně společné bez ohledu na jejich velikost? Představují vizitku každého domova. Vítá každého příchozího a podle toho by také mělo vypadat. Jenže současně se od předsíně žádá ryze praktická stránka věci – mít kde odložit kabáty a bundy, boty, deštníky… Spojte tedy praktické s reprezentačním.

1. Dodejte hodně světla

V případě předsíně se často jedná o prostor bez oken. Pokud je předsíň dále oddělená dveřmi, pomůže jejich skleněné provedení, jež propustí světlo z navazující místnosti. Velmi originální provedení nabízí dveře ze série LINO. Současně s prosklenými dveřmi použijte i umělé zdroje světla. Základ představují bodovky ve stropě, které nezabírají místo a pak případně nástěnná lampa. Pro rychlou orientaci poslouží LED pásky, můžou osvětlovat také nábytek.

2. Velké zrcadlo

Před odchodem díky němu raz dva zkontrolujete, jak vypadáte. Současně pomáhá pocitově nafouknout prostor. Kam se nevejde stojací provedení, tam se aplikuje šroubované či lepené na stěnu. Zrcadlové mnohdy bývají i dveře skříně. Podle Feng Shui by však zrcadlo nemělo být umístěno proti vchodový, dveřím, neboť pak by energie domu odcházela z bytu odrazem zase pryč.

3. Od podlahy ke stropu

Zejména v malých bytech bez šatny je fajn v předsíni využít velkou skříň, ideálně od podlahy ke stropu. Bude-li barevně odpovídat stěnám, napohled s nimi splyne. Pozornost naopak připoutá provedení dvou různých barev nebo povrchů.

4. Variabilní stěna

Jiné řešené slibují modulární nábytkové stěny. Z větší nabídky si jednoduše poskládáte vyhovující předsíňovou sestavu, komodou počínaje a věšáky konče. Zpravidla je na výběr více modulů jak tvarových, tak barevných.

5. Dva v jednom

Ani mladší generace nepohrne sezením při nazouvání bot, které jinak funguje jako odkládací plocha. Může disponovat také úložným prostorem. Další dva v jednom nabízejí věšáky se stojanem na deštníky. Nezapomeňte ani na místo pro klíče.

6. Prodlužující botníky

Ve všech standardních bytech a domech je šikovné pocitově zvýšit strop. Tomu mimo jiné napomáhají vertikálně stavěné botníky. Kvůli „větrání“ mají mít otevřenou alespoň zadní stěnu, pomůže také perforování některého dílu.

7. Téměř bezúdržbová podlaha

Nejpraktičtější podlahou je keramická dlažba větších formátů. Dobře odolává běžnému provozu a jednoduše se setře. Navíc se může stát dominantou prostoru už jen svým dekorem, což platí i pro dlažbu imitující mramor ze série Floors, která lze pak plynule přetáhnout i do obývacího pokoje. Alternativou dlažby pak může být například podlaha vinylová, která má skvělé technické parametry a další možnosti dekorů. Skvěle působí například imitace dřeva Balance Click.

Text: Věra Rýzová


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Tímto dávám společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., se sídlem Plzeň - Křimice, Chebská 2, PSČ 32202, IČ: 263 56 872, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl B, vložka 1045 (dále jen „správce“) souhlas ke zpracování mých výše uvedených osobních údajů, tedy mého jména a příjmení, mého bydliště a mé adresy elektronické pošty (dále jen „osobní údaje“). Souhlas ke zpracování osobních údajů je dáván za účelem zasílání informací a za účelem zasílání obchodních sdělení mojí osobě.

Z mé strany se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů. Osobní údaje mohou být správcem zpracovávány po dobu neurčitou, a to v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem. Zpracováním osobních údajů může správce pověřit další osobu – zpracovatele.

Prohlašuji, že jsem byl(a) poučen(a) o mém právu na přístup k osobním údajům. Prohlašuji, že jsem byl(a) poučen(a) o tom, že pokud bych se domníval(a), že zpracování osobních údajů je prováděno v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požádat správce o vysvětlení a dále mohu požadovat, aby takto vzniklý stav byl odstraněn.