Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Koupelna je jedním z míst, kterému obvykle nevěnujeme příliš mnoho pozornosti, vždyť zde přes den trávíme většinou jen minimum času. Ale třeba je to také tím, že nás tu nic nedrží. Zkusme si ji trochu zútulnit. Možná, že se potom odpočinek ve voňavé lázni stane naší oblíbenou každodenní relaxací...

Nevíte, odkud začít? Vezměte to pěkně od podlahy. V koupelně jsou praktické především dlaždice, které dnes pořídíte v nepřeberné škále různých vzorů a odstínů. Osobitý dojem ale uděláte také dřevěnou či vinylovou podlahou. Působí teple a přirozeně a jsou velmi příjemné na dotek. Speciální voděodolnou úpravou se pyšní například laminátová podlaha Impressive Ultra. Čím jemnější a přirozenější vzhled zvolíte, s o to nápaditějším a odvážnějším nábytkem je poté můžete kombinovat.

Pohrajte si s barvami

Máte v koupelně sprchový závěs? Vyměňte ho za nový, originální a trendy, a trochu si přitom pohrajte s barvičkami. V tomto směru není střízlivost na místě. Odstíny šedi nikoho neohromíte. Nebojte se jít do jasných a zářivých odstínů či netradičních barevných kombinací. Nikde také není psáno, že žárovky v koupelně musí být jenom bílé nebo žluté. S barevnými odstíny rázem proměníte atmosféru celé místnosti. Dovolte si trochu experimentovat. Zvolit můžete i barevně výraznější obklady, například ze série Pottery.

Řekni mi, zrcadlo...

Moderní designový kousek nebo klasické zrcadlo v krásném rámu upoutá pozornost na první pohled, zejména v kombinaci s jednoduchým nábytkem, a navíc prostor v koupelně opticky zvětší. Chcete něco výjimečného? Pořiďte si zrcadlo v netradičním tvaru nebo se zabudovaným osvětlením (některé modely jsou dnes dokonce vybaveny pohybovým senzorem, díky kterému se světlo rozsvítí v momentě, kdy budete u zrcadla). Kulatá zrcadla umí skvěle doplnit dekor ze série COVER.

Čarujte s doplňky

Jsou to často právě maličkosti, které umí navodit tu správnou atmosféru. A rozhodně nemusí jít pouze o praktické doplňky, jako jsou různé věšáky, držáky, dávkovače mýdla, dózy a úložné boxy, ale i čistě ozdobné předměty – obrázky, rostliny (živé nebo umělé), svíčky, mušle apod. Co se týče materiálů, můžete použít prakticky všechno, počínaje dřevem, jež dodá vaší koupelně punc luxusu, přes univerzální kombinaci skla a kovu až po doplňky z plastu, které se hodí především do nekonvenčních moderních interiérů.

Vylaďte atmosféru pomocí obkladů

O kompletní vizuální proměnu koupelny se postarají obklady. Pokud nevíte, jakou barvu zvolit, vsaďte na přírodní odstíny, které působí nejpřirozeněji a dají vám velkou volnost v doplňcích. Osvědčená a velmi příjemná je rovněž kombinace bílé s modrou nebo fialovou. Světlejší odstíny opticky rozšiřují a tmavší barvy se naopak doporučují do velkých koupelen, které je potřeba trochu zútulnit. K oblíbeným trendům patří také přírodní motivy napodobující exotické dřevo či kámen. Velmi netradičně a efektně působí obklady v designu imitace textilie jako je série DENIM.

Autor: Zdeňka Jeníčková


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.