Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Chodí k vám často návštěvy, a vy se stále potýkáte s tím, že není kam dát boty, posezení řešíte provizorně, a kdyby u vás chtěli přespat, koberec to jistí? Berte to jako signál, že byste svému domovu měli dopřát menší generálku.

Mladší generace určitý diskomfort příliš neřeší, ale té starší a také příbuzným či skutečně dobrým kamarádům to může časem vadit. Nečekejte, až vám to dají najevo, a začněte se změnami sami.

Hned za dveřmi

Pokud doma nepořádáte zrovna večírek, kdy se návštěva nebude chtít zouvat, musíte mít pro ni místo na odložení obuvi a svršků. I do malé předsíně se vejde stojanový botník, optimálně doplněný držáky na deštníky, přidat pár háčků na kabáty rovněž nebude problém. Nejen hosté v pokročilejším věku ocení, když se budou moci zout (obout) v sedu. K tomu se zase hodí lavice, může být i s úložným prostorem. A protože jde o velmi frekventovanou část bytu, praktičtější zde bude podlaha z keramické dlažby, optimálně velkoformátová, jež se snáze udržuje v čistotě (série Highline, Pietra či Terre).

Kam je usadit

Druhou sedačku si kvůli hostům patrně nepořídíte, ale drobné solitérní kusy ano. Vizuálně zajímavým a současně praktickým tipem je používání podnožek, taburetů, pufů či malých odkládacích stolků s patřičnou nosností, které můžou krátkodobě sloužit i pro posezení. Pokud nebudou mít čalounění, dejte na ně dekorativní polštářek (ze sedačky či z postele). Pohoštění můžete nabízet i ze servírovacího stolku.

Kdo raději vítá hosty v kuchyni, jistě si pořídí rozkládací stůl, k němuž stačí přinést pár židlí, klidně skládacích nebo z jiných místností. Ostatně mix různých židlí u jednoho jídelního stolu je dnes trendy.

Dobrou noc

Rovněž v segmentu rozkládacích sedaček najdete také modely, které nabídnou komfortní spaní. Máte-li sedačku bez rozkladu, zato dostatečně velkou, návštěva se vyspí i na ní. Dočasně poslouží rozkládací křeslo a v této podobě můžete mít už zmiňovaný taburet, ostatně jde o jeden z nejvíce univerzálních nábytkových kusů (sezení, podnožka, stoleček, postel). Přijde-li návštěva s dětmi, je to rovněž jednoduché, protože soudobé dětské pokoje se mnohdy vybavují širším lůžkem i pro jednoho (například 120 či 140 cm) – přes den na lenošení, v noci na spaní. Nebo si domů pořiďte zvýšenou dětskou postel, která ve spodní části ukrývá další, výsuvné lůžko.

 


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.