Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Chcete, aby měl váš interiér šmrnc? Zaměřte se na drobné detaily, které ho oživí a poskytnou mu osobitý kabát.

Takovým detailem může být jedno velké, zvláštně tvarované křeslo stejně tak, jako několik drobných atypických úchytek na nábytku nebo použití výrazné tapety na jedné stěně obývacího pokoje či za jídelním stolem. Nepotřebujete velký finanční rozpočet, stačí navštívit bazar, kde lze objevit solitér vyvedený v příslovečně řemeslné dokonalosti. Avšak nikoho tímto neomezujeme v tom nechat si originální kousek vyrobit na zakázku.

Co změnit?

Každou místnost máme vybavenou mnoha předměty jak funkčními, tak doplňky pro potěšení. Zaměřte se na ně a zkuste některé změnit. Které?

  • obytný prostor a ložnice – pořiďte všem svým květinám stejné květináče, které budou nepřehlédnutelné. I vázy mohou být takové, že zaujmou každého hosta. Starožitná lampa nebo lustr změní atmosféru místnosti. Knihovny a policové systémy jsou k dostání i v atypických tvarech. Dominantní skříň nebo komodu opatřete zajímavými úchytkami, kterými mohou být různě tvarované a barevné tzv. knopky, zachycené jedním šroubem. Podlaha ze série Quickstep Compact může atmosféru skvěle podpořit.

  • kuchyň – nástěnné hodiny nemusí měřit pouze čas, ale i míru originality vaší kuchyně. Koš na odpadky neschovávejte, ale pořiďte si úžasný designový kousek. Spotřebiče, které jsou běžným vybavením kuchyně, si můžete dopřát třeba v retro stylu. Džbán na vodu, karafa na víno, slánka a pepřenka, tácky a misky – co kus, to možnost pro něco originálního
  • koupelna – kromě netradičního řešení dává možnost pro zajímavé drobnosti, které z ní udělají jedinečné místo pro hygienu i relaxaci. Zvolte zajímavou baterii, úžasné misky na tuhé mýdlo, zvláštní dávkovač na tekuté mýdlo, netradiční kelímky, věšáky, držáky, oblá madla, stylové džbánky, svícny i zrcadlo. Retro atmosféru vyladí obklady ze série Cotti D'Italia.

  • předsíň – postačí věšák, který zdobil každou vstupní halu v předminulém století, nebo naopak designové háčky na kabáty. Pohled hostů by mohl připoutat originální koš na deštníky nebo zajímavé úchytky na botníku.


I zcela jednoduše zařízený byt tyto drobnosti pozvednou na úroveň stylového interiéru. Detailem může být i harmonická souhra. Co třeba sladit záclonovou tyč, ramena lustru a nohu stojací lampy? Nebo dekorační látku na sedačce, u závěsu a u stínítka lampičky? Vyzkoušejte stejný materiál na prostírání a na rolety do okna. Prostě – fantazii se meze nekladou, protože nejdůležitější je, abyste se ve svém domově cítili příjemně.

Autor: Eva Pavlatová


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.