Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Moderní styl nemusí oplývat množstvím nejnovějších designových kousků, ale může být „jen“ příjemně jednoduchý a elegantně praktický.

Hitem je funkčnost, praktičnost a bezúdržbovost s minimálním vybavením, avšak nechybí technologické novinky. Vestavěné spotřebiče najdete nejen v kuchyni a koupelně, ale i v dalších prostorách bytu. Určitě ale neuvidíte obývací stěnu se sbírkou broušeného skla, byt nebude ani přezdobený různými maličkostmi. Nachází se v něm pouze to, co člověk opravdu potřebuje k životu, aby se necítil zavalen věcmi jako ve skladišti.

Barevná estetika

Pokud teď máte představu interiéru podobného neútulné studené laboratoři, vězte, že moderní byt může zářit barvami. Především barevné kombinace mu dají výjimečný charakter, podle kterého se pozná vkus majitele nebo celé rodiny. Někdo si potřebuje odpočinout uprostřed přírodních tónů, jiný mezi elegantními neutrálními barvami a další člověk si libuje v luxusních sytých odstínech. Děti vyhledávají pestré barvy pro inspiraci a kreativitu. Výběr zároveň podléhá prostorovému členění a velikosti místností. Některé je nutné buď provzdušnit, jiné třeba opticky zmenšit.

Moderní materiály

Přestože v oblibě materiálů stále vede dřevo, v moderním interiéru vynikne třeba i beton nebo kámen. Aby nebudil dojem rustikálního stylu, pak v leštěné podobě. Vděčnou klasikou je i keramika. Velkoformátové obklady mohou vytvořit zajímavý dekor (jako je například Etnic), kvalitní keramická dlažba působí jako jednotící prvek celého bytu. Vhodnou volbou bude dlažba ze série Tarima. V moderním interiéru nechybí ani sklo a kov.

Trendem moderního bydlení je vytvořit z bytu jeden prostor, který bude pro potřebu soukromí členěný různými příčkami, posuvnými stěnami či dveřmi bez klik a zámků. Samozřejmě, že i nábytek je volen bez úchytek a ozdobného kování; nejčastěji bývá vybavený systémem push-to-open. Často se byt vyznačuje úžasnou nápaditostí. Pokud toužíte po oživení, můžete do střízlivě pojatého prostoru umístit výrazný doplněk, solitér, který vám padne do oka třeba v bazaru, či naopak jediný designový skvost, který celou místnost úžasně oživí.

Autor: Eva Pavlatová


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.