Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Mladí muži mívají na své bydlení jasný názor. Pokud pomineme nejčastější požadavek, kterým je účelnost a snadná údržba, tak od svého útočiště vyžadují čisté linie, barevný soulad a pohodlí. Protože se většinou jedná o menší byty, odhalíme vám par tipů, jak na to.

Co vzít v úvahu

Kolo či koloběžka je častý doplněk moderního muže. Nebojte se je použít jako dekoraci.
Pracovní plocha pro počítač je stejně důležitá jako ložnice či pohodlná sedací souprava. Dejte jí tedy patřičný prostor. Nejčastěji se zapracuje do ložnice nebo je jí vyčleněn speciální kout v obývacím pokoji.

Knihovna, zvlášť s otevřenými policemi tvoří s barevnými přebaly knih zajímavou, nenásilnou, živou dekoraci s praktickými dopady pro milovníky scifi, fantasy, vědce či historiky.
Úložné prostory jsou potřeba, neboť kromě pracovních oděvů bývá muž zaměstnán ještě svými nesčetnými koníčky. Pokud je to možné, doporučujeme vytvořit šatnu nebo opravdu velkou vestavěnou skříň. I tu lze vyladit do kvalitního estetického zážitku.

Vychytávky do místností

I koupelna může být mužsky stylová, když použijete například tmavé obklady, hranaté umyvadlo, minimalistické doplňky a sprchový kout místo vany.

Kuchyňský kout spojený s obývacím pokojem získá na osobitosti při použití laminátové podlahy Classic Dub do obou místností. Netradiční variantou však může být dlažba se všemi výhodami dlažby a dekorem dřeva.
Jako optického předělu mezi kuchyní a obývákem lze využít jídelního stolu nebo barového pultu či ostrůvku s použitím cihlových dekorů.

Efektivní vyjádření názoru

Velkou pozornost věnujte dveřím, které pomáhají nejen přivádět světlo do místností bez oken, ale mohou si též pohrát s náladou vytvářenou v prostoru. Skvělé jsou ty s pískovaným sklem.
Muži často pracují s barvami, které podporují jejich sílu. Patří mezi ně tmavší odstíny dřeva, šedá, černá či béžová. Osvěžujícími prvky jsou kontrasty s bílou, zelenou, okrovou nebo modrou. Velmi zajímavě působí petrolejová například s cihlovou.

Silným prvkem, který dodá pokoji jedinečnost je použití netradičních materiálů, jako jsou mramor, pohledový beton, kov nebo vápenec.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.