Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Ideální relaxaci většinou prožíváme uprostřed přírody, kterou nám ve zmenšené podobě nahradí zahrada.

Velikost pozemku a naše potřeby určují její konečnou podobu. Většinou potřebujeme skloubit místo na odpočinek spolu s plochami pro provozování aktivních her a sportů, mnozí požadují také užitkový prostor a všichni touží po tom, aby zahrada byla i okrasná.

Odpočinek na čerstvém vzduchu

Pro bazén zvolte místo ozářené sluncem, nekryté stromy, aby do něj nepadalo listí, jehličí, větvičky a kůra. Příjemné a pohodlné posezení nejenom u bazénu vám poskytnou zahradní lehátka z příjemných materiálů, houpačky, závěsné sítě a „vajíčka“ nebo celé postele, které umožní i spaní pod hvězdnou oblohou.

Kvalitní vybavení

K posezení u jídla a pití si vytvořte klidný koutek v polostínu, pokud možno vzdálený od hluku z okolí. V jeho blízkosti lze vybudovat venkovní letní kuchyň, krb, zázemí pro grilování nebo barový pult, abyste mohli v létě pořádat rodinné oslavy a setkání s přáteli. Pokud na tomto místě nemáte dostatek příhodného přírodního stínu, využijte slunečníky, markýzy, stříšky nebo stínicí plachty, případně si vybudujte altánek. Vše doplňte zástěnami a závěsy proti hmyzu, které oceníte především při večerním umělém osvětlení.Nábytek, venkovní pohovky a židle vybírejte z kvalitních materiálů, nejlépe přírodních, ale zvolte takové, které jsou odolné proti slunečnímu záření, dešti, výkyvu teplot a vyblednutí barev.

Krásná dekorace

Nejkrásnější dekorací bude samotná zelená oáza, kterou si vytvoříte. Přírodní jezírko obklopte keři, květinami, vytvořte si ostrůvky z různobarevných okrasných dřevin, které v průběhu roku mění barvy a nabízejí různou škálu květů. Pro vytvoření soukromí „uzavřete“ zahradu pomocí živého plotu z vysokorostoucích keřů, nebo pomocí plotu zbudovaného z přírodních materiálů, jakými jsou dřevo, kámen, zeď obložená keramickými obklady...

Nezapomeňte také designově sladit čalounění sedacího nábytku, závěsů a textilních potahů použitých třeba na polštáře, podhlavníky, či podsedáky.
Pro pochozí cestičky v zahradě volte kámen nebo kvalitní venkovní dlažbu, například Treverkhome.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.