Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Přestože je každý člověk jiný, v životě nás všech hraje určitou roli i znamení zvěrokruhu, v němž jsme se narodili. To se promítá nejen do chování, ale také do preferencí při zařizování domova.

Nyní se budeme věnovat ohnivým a zemským znamením, ve druhém dílu najdete znamení vzdušná a vodní.

Jako oheň

Berani: Preferují spíše jednoduchost, kladou důraz na světlo a barvy, které zvětšují prostor. Nechtějí se příliš vázat ke konkrétním věcem. Instinktivně volí přírodní materiály, například jako částečný předěl místnosti použijí dřevěný paraván, místo závěsů zvolí bambusové žaluzie.

Lvi: Ti už na věci kladou důraz v duchu hesla Můj dům, můj hrad. Stavějí na odiv úspěch, prestiž a luxus, drahé materiály a výrobky jsou pro ně důležité (ručně tkané koberce, mramorové umyvadlo, kožená sedačka…). Více tíhnou k vodě, doma nebo na zahradu by mohli chtít masážní bazén a do koupelny masážní panel, například značky Senza.

Střelci: Domov si vybavují účelně a prakticky, péče o něj je nesmí zdržovat. Rádi cestují a obklopují se vzpomínkami na svá putování. Například zajímavou fotku si nechají zvětšit a zarámovat místo obrazu. Nechybí u nich dřevo a díky radostné povaze je potěší veselé až jásavé barvy.

Pěkně při zemi

Býci: Dovedou se vkusně obklopit krásnou keramikou a porcelánem. Patří k nim také dlažba, například leštěná Noce Verso Lucidato ze série bazén. Baví je vaření, a podle toho si zařizují kuchyni. Nelitují času potřebného při pěstování rostlin, takže jejich domov mnohdy připomíná malou botanickou zahradu.

Panny: byt či dům pro ně představuje klidný přístav. Jsou šikovné a hodně věcí si dokážou vyrobit nebo opravit samy, třeba starý nábytek po prarodičích. A ač se zajímají o nové interiérové trendy, využívají je zejména prakticky. Patří k vášnivým čtenářům, u nich by neměla chybět knihovna.

Kozorozi: Jejich vkus je neochvějný, ostatně krásně na ně sedí pořekadlo o zvyku, který se stává železnou košilí. Nedají na to, co je módní, upřednostňují kvalitu, jistotu a solidní provedení. Můžou preferovat masivní nábytek, dřevo i kůži, z barev odstíny hnědé a zelené. A jsou důslední, což se by se jistě hodilo nám všem.

Autor: Věra Rýzová


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.