Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Také jste propadli cyklistice? Milovníci pohybu na dvou kolech si svého miláčka doma vystaví na čestné místo a svoje hobby rovněž promítnou do interiéru.

Ne každý má garáž, komoru nebo balkon (nejlépe krytý), a tak své kolo musí ponechat v interiéru. Pokud zůstane v širší vstupní chodbě, myslete na volbu vhodné podlahové krytiny. V tomto případě je ideální odolná keramická dlažba, vhodnou volbou je otěruvzdorná série Balvano.

Kam s ním

Aby kolo opravdu drželo na svém místě a nezřítilo se k zemi při prvním neopatrném pohybu, vyplatí se pořídit mu speciální stojan. Najdete ovšem i takový, který se připevňuje na stěnu a kolo se na něj jen nasadí. Existují další různé typy, určitě si vyberete, ať už budete kolo věšet za rám, nebo přední či zadní kolo, instalovat ho plošně, nebo kolmo (a tak šikovně využijete například hlubší, leč úzkou niku). Máte doma vysoké stropy? Kolo můžete pověsit pěkně vzhůru, díky kladkovému držáku.

Originální „parkování“

Skuteční milovníci cyklistiky však jdou mnohdy dále. Pokud kromě kola máte rádi také originální kusy nábytku, proč ho „nezaparkovat“ třeba na nižší a delší komodě nebo za psací stůl. Na míru si lze nechat vyrobit rovněž sedačku, za jejíž opěrnou částí bude speciální stojan na řádně očištěné kolo, ale variant je samozřejmě více.

Ovšem kdo chce vidět svého miláčka večer před usnutím a ráno po probuzení, může mu dopřát čestné místo v ložnici – místo velkého obrazu. Nebo manželčina zrcadla, pokud to chápavá partnerka dovolí.

Zaoblení jinak

Co je zaoblené, to evokuje více útulnosti. Proto vzor kola a kruhu nebo vůbec kruhový tvar patří v interiéru k často používaným. Typickým příkladem budiž stojan na rostliny v podobě více či méně stařičkého velocipédu, kruhová deska konferenčního či jídelního stolu nebo dnes tak populární pufy na sezení. Samotné kolo se díky vzoru mnohdy zobrazuje na bytových textiliích, závěsy počínaje a povlečením konče.

A reálnými, byť už vysloužilými koly lze odekorovat rovněž kdeco. Jednou ozdobí boční stěny skříňky, podruhé poslouží jako základ pro neobvyklé svítidlo a do třetice si z nich můžete vyrobit netradiční věšák.

Autor: Věra Rýzová


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.