Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Zlatá barva je luxusní a vždy interiér rozzáří. Její přemíra však svádí ke kýčovitosti až nevkusu, takže je nutné s ní zacházet opatrně. Vůbec však není nutné se jí vyhýbat a domnívat se, že patří jen do luxusních hotelových apartmánů a na zámky.

Nápadů, kde zlatou barvou oživit interiér a povznést ho do luxusnějších výšin, je mnoho. Zejména se ale používá v obytných prostorách a ložnicích a také v koupelnách. Nicméně – toužíte-li mít impozantní vstupní prostory, proč ne.
Zlatá prostě „frčí“, takže si jenom vyberte, kam s ní. Je elegantní, energická a teplá, se staletími prověřenou nadčasovostí. Zároveň navodí pozitivní náladu, o čemž věděli své již staří Egypťané.

Místnosti, které mají šmrnc

Chcete mít v obývacím pokoji nebo v ložnici zlaté skříňky? Pak ale raději použijte na výmalbu neutrální barvu. Můžete mít i celé zlaté stěny, ovšem doplněné nábytkem s méně výrazným odstínem.
Pokud netoužíte hledět na velké zlaté plochy, pořiďte si jen několik zlatých doplňků, například zlaté konzole, svícny, vázy či květináče, rámečky na fotografie či obrazy, rám pro zrcadlo nebo bytový textil se zlatými motivy. Zlatě kovový lesk odráží světlo a třpytí se a vyniká spolu s bílou, hnědou, kobaltově modrou nebo červenou a bordó. Efektní je, pokud ji jako italský módní návrhář Gianni Versage zařadíte do černo-bílé sestavy.
Zlatá ladí se dřevem, ale i keramikou a kamenem a skvěle vypadá s patinou. Hitem letošního roku je kombinace různých materiálů. Posuďte sami, jak lze rozjasnit interiér, pokud zlatou listelou „rozbijete“ různé druhy obkladů s imitací kamene z keramičky ABK (série Alpes).

Luxusní koupelna

Chcete stylovou koupelnu „ve zlatě“? Určitě každého napadnou třeba zlaté „ tygří“ nohy u vany, zlaté kohoutky místo chromových, zlatý sifon pod umyvadlem. Můžete použít i zlatá držadla, věšáky, lustr se zlatými třpytkami, zrcadlo ve zlatém rámu, ručníky se zlatou výšivkou. Nebo na vše vyjmenované zapomenete a místnost obložíte obklady se zlatým dekorem (Série Onix) nebo mozaikou se zlatou glazurou a na podlahu použijte dlažbu, která má zlatý odlesk. Pokud vše „zasadíte“ do tradiční bílé, bude koupelna působit nejenom luxusně, ale i velmi svěže a čistě.

Autor: Eva Pavlatová


Keramika Soukup Markéta Regnerová obchodní zástupce
Jmenuji se Markéta Regnerová a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.