Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Už jste se „zabydleli“ v novém ročním období? Dopřejte totéž také svému domovu a budete se cítit ještě o něco lépe. Když přijde jaro, máme tendenci pořizovat si nové věci nejen na sebe, ale také do interiéru. Jak spojit užitečné s příjemným?

Vsaďte na „pastelky“

Zatímco mnohé interiérové trendy se průběžně proměňují, některé věci patrně budou každý rok stejné. A to se týká právě používání barev na jaře. Stále vedou jemné pastelové odstíny. Pokud je některé vidět více, pak je to růžová. Ostatně vloni šlo o jednu z barev roku, a tak se zdá, že má ambici natrvalo se zabydlet v interiéru, bez ohledu na roční období. Najdete ji například v sérii Smoky.

Z neutrálních barev se zimy do jara „přenáší“ bílá (bude vidět i jako jedna z hlavních barev u dekorací pro letošní Velikonoce, v kombinaci se zlatou).

Nové dekorace

Drobná změna rovná se velká radost. Potěšte sebe i svůj byt novou vázou, květináčem, hrnečkem nejen na kávu… Efektně vypadají rovněž závěsné nádoby na zeleň, které se vejdou všude.

Domácnost prokoukne rovněž díky bytovému textilu, nezapomeňte na nový ubrus (do moderně laděných interiérů se hodí běhoun). Plátěné ubrousky by určitě neměly chybět při svátečním stolování, papírové však lze používat každý den.

A umytým oknům budou slušet nové záclony nebo je nahraďte šikovným zastíněním, které bude funkční i pěkné současně.

Ukliďte si

Nejkrásnější jarní svátky se blíží mílovými kroky a s nimi se tradičně pojí také velký generální úklid. Může vést i k zamyšlení, zda máte doma dobře řešené úložné prostory. Není to tak složité, jak by se mohlo zdát. Například v koupelně dobře poslouží skříňky pod umyvadlem s plnovýsuvy. Moderní je rovněž dotykové otevírání, díky němuž už nábytek nepotřebuje úchytku, takže o ni nelze zavadit ani v malém prostoru.


Při úklidu koupelny oceníte chytrá řešení typu skleněné plochy s úpravou proti vodnímu kameni, snadno odnímatelné WC prkénko nebo antibakteriální úpravy nejen sanity. Najdete je například u záchodového prkénka Softclose.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.