Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Koupelna dnes představuje oázu relaxace. Místo, kde smýváme každodenní stres, hledáme uvolnění a třeba i chvilku klidu, který doprovází pouze šplouchání vody. Pravdou ovšem zůstává, že zařídit koupelnu tak, aby vyhovovala ženám i mužům, není zas tak úplně snadné...

Koupelový rituál, v němž se noříme do vody plné pečujících olejů, bylinných přísad nebo alespoň ozdravující koupelové soli, je bližší hlavně ženám. Pro ně tak v koupelně nesmí chybět vana. Nejlépe s hydromasáží, která doplňuje domácí terapii krásy a zdraví. A protože ženy rády chodí na masáže, masážní systém se objevuje i ve sprchových koutech, například masážní boxy z řady Glass.

Koupelnový nábytek

Narozdíl od většiny mužů, ženy rády zařizují a vylepšují jakýkoli interiér, koupelnu tedy nevyjímaje. Jak teď nejspíš namítnou muži, koupelnové skříňky bývají často plné dámských propriet. Jenže to není jediný důvod. Bývají to hlavně ženy, které v koupelně uklízejí, takže velmi dobře vědí, že vytřít podlahu, kde ,,nepostávají“ žádné prací a čistící či jakékoli jiné prostředky, protože jsou uklizené ve skříňkách, dá méně práce, než je tomu naopak.

Viděno v souvislostech

Zatímco muž řekne, že koupelnové doplňky jsou zbytečné, žena je chápe nejenom z estetického pohledu, ale ví, že si s jejich pomocí může usnadnit pobyt v koupelně. Typickým příkladem je světlo. Kolikrát se vám stalo, že jste přišli večer domů a zjistili, že kdosi v ranním spěchu zapomněl v koupelně zhasnout. Není nic jednoduššího, než si nechat namontovat zrcadlo s osvětlením, které umí samo zhasnout a můžete na obdobné problémy zapomenout.

Střízliví muži

Narozdíl od něžnější půlky lidstva si muži nepotrpí na přílišnou zdobnost. V jejich případě ovšem hraje prim technika. Pokud se rozhodnou pro masážní box, vybírají takový, který jim nabídne nejenom reprodukovanou hudbu, rádio a třeba možnost telefonovat, ale hlavně spoustu relaxačních funkcí, včetně páry.

Budiž teplo

Pro ženu je důležité teplo v koupelně. Muž ovšem nahlíží na koupelnový radiátor jako na možnost dosoušení ručníků, které v jeho podání bývají po použití abnormálně mokré. A zatímco muž sází na především na účel, žena jeho vize usměrňuje estetickým směrem. Dobře totiž ví, že kromě běžných radiátorů existují i designové kousky, které koupelnu posunou v jejím vnímání zase o kus dál...

Autor: Lucie Hildová


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.