Logo webu bydlemestylove.cz pro mobilní zařízení vyjadřující čistý design Logo společnosti Keramika Soukup

Kuchyň patří k nejvíce zátěžovým prostorům v interiéru. Jednou z nejdůležitějších položek při jejím zařizování je podlaha. Mějte na paměti, že investice do podlahové krytiny je dlouhodobá a nijak laciná záležitost. Proto zvažte nejenom typ a kvalitu vybíraného materiálu, ale také jeho vzhled.

Podlaha by vás měla bavit víc než jen několik let, nevyplácí se proto příliš podléhat módním trendům. Problém totiž může nastat ve chvíli, kdy se rozhodnete vyměnit kuchyňskou linku a k tomu ještě vymalovat. Najít odpovídající designový soulad se stávající extravagantní podlahou totiž není nijak snadné. Proto vybírejte podlahovou krytinu raději v neutrálních barvách, jimž lze snadněji přizpůsobit barvu a dekor ostatního vybavení.

Dlažba, ideální pro podlahové vytápění

Kuchyňské podlahy z keramické dlažby jsou oblíbené zejména pro praktickou stránku věci, snadno se totiž udržují. Další výhodou keramické dlažby je její odolnost a životnost. Dlažba vydrží dlouhá léta v dobrém stavu. V létě vás ochladí, v zimě zahřeje. To ale pouze v případě, že pod ni uložíte podlahové topení. Díky moderním technologiím máte na výběr z široké nabídky dekorů. Není problém si pořídit například dlažbu Tarima, která je doslova autentickou kopií dřeva.

Nebojte se laminátu

Laminátová podlaha se v kuchyni používá zejména v případě spojeného prostoru s obývacím pokojem, ve kterém je použitý stejný typ podlahové krytiny. Laminátu v kuchyni se rozhodně nemusíte bát, je ale třeba vybírat opravdu kvalitní produkty. Při výběru podlahy si hlídejte stupeň odolnosti vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Některé podlahy, jako např. Impressive, jsou obohaceny unikátní vrstvou HydroSeal, kterou nezaskočí ani vylitý kýbl s vodou a další podobné nehody.

Nesmrtelný vinyl pro vytížené kuchyně

Tento osvědčený materiál je vhodný do kuchyní, ve kterých se hodně vaří. Vinyl Novilon nabízí praktické řešení už v úrovni pokládky, tedy s minimem spár, což je důležité pro údržbu podlahy. Vinylová podlahová krytina je trvanlivá a velmi odolná vůči mechanickému poškrábání. Mezi její další předností patří dobrá tepelná a zvuková izolace.


Keramika Soukup Aleš Bárta obchodní zástupce
Jmenuji se Aleš Bárta a ve společnosti Keramika Soukup zodpovídám za správné provedení zakázek. Zaujal Vás styl představený v tomto článku, nebo máte na mysli úplně jiné provedení? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Pomohu Vám s výběrem vhodných materiálů, barevnými kombinacemi i rozpočtem.

Vyplňte níže základní údaje ve formuláři nezávazné poptávky a do jednoho dne se vám ozvu já nebo někdo z mých kolegů.

Odesláním poptávky předáváte společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s. osobní údaje zadané do tohoto formuláře a společnost KERAMIKA SOUKUP a.s. je jejich správcem. Právním důvodem jejich zpracování je příprava podkladu pro případné uzavření smlouvy mezi Vámi a touto společností dle Vaší poptávky.  Vaše údaje budou uloženy do databáze, užity k přípravě nabídky a následně předány obchodnímu zástupci společnosti KERAMIKA SOUKUP a.s., který Vás bude kontaktovat pro další vyřízení věci. Podrobné informace o ochraně Vašich osobních údajů jsou přístupné zde.